BIKE OPEN FEST 2019
Detská tour Petra Sagana


Festival pre všetkých fanúšikov cyklistiky
Predĺžený víkend plný športového zápolenia a zábavy pre cyklistických nadšencov ale aj pre rodiny s deťmi.
27. 4. - 1. 5. 2019

Detská tour Petra Sagana je príjemné celodenné podujatie plné športového zápolenia a zábavy, určené najmä pre rodiny s deťmi. Na preteky môžete prihlásiť svoje dieťa do 14 rokov (ročník 2004 a mladší), či už máte sotva dvojročného cyklistu s odrážadlom alebo už skúseného cyklistu.

Preteky sú rozdelené do kategórií podľa veku. Súťažný cyklistický okruh je nenáročný a bezpečný, vhodný aj pre tých úplne najmenších pretekárov. Rodičia môžu malým cyklistom fandiť priamo na trati. Všetky súťažiace deti sa môžu tešiť na účastnícky list s podpisom Petra Sagana. Najlepší v kategóriách dostanú poháre a medaile Petra Sagana.

Registrácia je možná online alebo v deň súťaže priamo na štarte v x-bionic® sphere.

Novinky


x-bionic® sphere


x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií. Unikátny multifunkčný rezort ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu. Príďte si zašportovať na olympijské športoviská, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou v rámci BIKE OPEN FEST 2019 a využite možnosť zvýhodneného ubytovania a ďalších služieb priamo v centre diania.

viac informácií o rezorte → chcem zvýhodnené ubytovanie →

Kontakt


X-BIONIC® HOTEL
Recepcia
+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com
 
Rezervácie
+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com
 
Organizátor:
Pavol Grujbar
Športový riaditeľ
+421 901 769 101
Pavol.Grujbar@BikeOpenFest.sk

 

Registrácia:

registracia@bikeopenfest.sk