BIKE OPEN FEST 2019
Krosové preteky


Festival pre všetkých fanúšikov cyklistiky
Predĺžený víkend plný športového zápolenia a zábavy pre cyklistických nadšencov ale aj pre rodiny s deťmi.
27. 4. - 1. 5. 2019

Počas BIKE OPEN FEST budú pre vás v nedeľu 28. apríla pripravené 3 krosové trate, 50 km, 33 km a 18 km. Podmienky na jazdenie budú stredne náročné, bude sa jazdiť v okolí Dunaja v nádhernom prostredí lúk, lesov a polí, v miestach kde vás prekvapí množstvo fauny a flóry. Na víťazov čakajú hodnotné ceny a pre ostatných účastníkov bude pripravená veľká tombola. 

Poobedný program bude patriť poslednej kategórii, ktorou bude Rodinná cykloštafeta. Na štafetu musia byť prihlásení minimálne dvaja dospelí členovia rodiny a minimálne jedno dieťa do 14 rokov. Spolu môže byť rodinná štafeta maximálne päťčlenná. Cela štafeta sa bude skladať z troch 5 km okruhov. Najprv odštartuje prvý dospelý člen rodiny, potom druhý dospelý člen rodiny, ktorý si medzi sebou odovzdajú športovú fľašu s čipom, tretie kolo idú všetci členovia rodiny spolu. Čip v športovej fľaši preberá v treťom kole dieťa.

Všetko vyvrcholí slávnostným vyhlásením výsledkov po ukončení rodinnej cykloštafety.

Novinky


ĎAKUJEME, BIKE OPEN FEST DOPADOL NA VÝBORNÚ

BIKE OPEN FEST bol jedinečný festival, ktorý prilákal množstvo milovníkov bicyklov aj divákov.

x-bionic® sphere


x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií. Unikátny multifunkčný rezort ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu. Príďte si zašportovať na olympijské športoviská, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou v rámci BIKE OPEN FEST 2019 a využite možnosť zvýhodneného ubytovania a ďalších služieb priamo v centre diania.

viac informácií o rezorte → chcem zvýhodnené ubytovanie →

Partneri


Kontakt


X-BIONIC® HOTEL
Recepcia
+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com
 
Rezervácie
+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com
 
Organizátor:
Pavol Grujbar
Športový riaditeľ
+421 901 769 101
Pavol.Grujbar@BikeOpenFest.sk

 

Registrácia:

registracia@bikeopenfest.sk