BIKE OPEN FEST 2019
Krosové preteky


Festival pre všetkých fanúšikov cyklistiky
Predĺžený víkend plný športového zápolenia a zábavy pre cyklistických nadšencov ale aj pre rodiny s deťmi.
27. 4. - 1. 5. 2019

Počas BIKE OPEN FEST budú pre vás v nedeľu 28. apríla pripravené 3 krosové trate, 50 km, 33 km a 18 km. Podmienky na jazdenie budú stredne náročné, bude sa jazdiť v okolí Dunaja v nádhernom prostredí lúk, lesov a polí, v miestach kde vás prekvapí množstvo fauny a flóry. Na víťazov čakajú hodnotné ceny a pre ostatných účastníkov bude pripravená veľká tombola. 

Poobedný program bude patriť poslednej kategórii, ktorou bude Rodinná cykloštafeta. Na štafetu musia byť prihlásení minimálne dvaja dospelí členovia rodiny a minimálne jedno dieťa do 14 rokov. Spolu môže byť rodinná štafeta maximálne päťčlenná. Cela štafeta sa bude skladať z troch 5 km okruhov. Najprv odštartuje prvý dospelý člen rodiny, potom druhý dospelý člen rodiny, ktorý si medzi sebou odovzdajú športovú fľašu s čipom, tretie kolo idú všetci členovia rodiny spolu. Čip v športovej fľaši preberá v treťom kole dieťa.

Všetko vyvrcholí slávnostným vyhlásením výsledkov po ukončení rodinnej cykloštafety.

Novinky


x-bionic® sphere


x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií. Unikátny multifunkčný rezort ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu. Príďte si zašportovať na olympijské športoviská, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou v rámci BIKE OPEN FEST 2019 a využite možnosť zvýhodneného ubytovania a ďalších služieb priamo v centre diania.

viac informácií o rezorte → chcem zvýhodnené ubytovanie →

Partneri


Kontakt


X-BIONIC® HOTEL
Recepcia
+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com
 
Rezervácie
+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com
 
Organizátor:
Pavol Grujbar
Športový riaditeľ
+421 901 769 101
Pavol.Grujbar@BikeOpenFest.sk

 

Registrácia:

registracia@bikeopenfest.sk