BIKE OPEN FEST 2019
Program


Festival pre všetkých fanúšikov cyklistiky
Predĺžený víkend plný športového zápolenia a zábavy pre cyklistických nadšencov ale aj pre rodiny s deťmi.
27. 4. - 1. 5. 2019

Propozície vyhliadkové lety balónom


 

 

Nenechajte si ujsť nevšedný zážitok na Bike Open Feste.

Hľadáte darček, ktorý sa dotkne srdca a zostane navždy v spomienkach? Balónové lietanie to splní na 100 %. Odlet balónom z rezortu x-bionics® sphere je zážitok, na ktorý sa nikdy nezabúda. Vzduchoplavec preletí v maximálnej výške 1000 metrov nad terénom 10 -20 km vzdušnou čiarou a unášaný vetrom môže nerušene pozorovať okolitú krajinu. Súčasťou tohto nezabudnuteľného dobrodružstva je aj rozbaľovanie a nafukovanie teplovzdušného balónu horákom a ceremoniál s povýšením do šľachtického stavu balónistov. Lietanie teplovzdušným balónom na BIKE OPEN FESTE spojí splnený sen s romantikou, dobrodružstvom a adrenalínom. Balón vás vynesie do obrovskej výšky a neobyčajného ticha odkiaľ sa môžete kochať krásou prírody a pozorovať pulzujúci život na zemi.

Darujte tento netradičný zážitok sebe, svojim blízkym, kamarátom, obchodným partnerom, klientom alebo zamestnancom!

 

Prihlásenie

Na vyhliadkový let balónom sa môžete prihlásiť cez registráciu online. Prihlásenie je možné aj na mieste konania BIKE OPEN FESTU. Viac info k registrácii nájdete na info@darujletbalonom.sk.

Dôležité informácie k vyhliadkovým letom nad Šamorínom

Vyhliadkový let je naplánovaný v spolupráci s firmou DARUJLETBALONOM.sk, ktorá v prípade záujmu o vyhliadkové lety zaradí na deň konania nášho podujatia ďalšie balóny, tak aby si mohol zalietať každý záujemca o nevšedný zážitok. Každý balón môže z technických dôvodov vyštartovať len jedenkrát počas dňa. Počas letu je dovolené fotografovať a nakrúcať video. Pre väčšiu skupinu ľudí je možné letieť dvoma balónmi súčasne.

Zodpovednosť za celkový priebeh vyhliadkových letov a za pasažierov vyhliadkových letov na podujatí preberá v plnej miere spoločnosť DARUJLETBALONOM.sk.

Vyhliadkový let odštartuje v deň konania BIKE OPEN FEST ráno alebo popoludní. Pravdepodobné miestu štartu balónov je v spolupráci s pilotom DARUJLETBALONOM.sk naplánované v rezorte x-bionics® sphere tak, aby sa prelet uskutočnil podľa možností ponad samotné preteky. Presné miesto odletu pasažierom spresní a označí pilot balónu, tesne pred samotným odletom. Let potrvá približne 1 hodinu v závislosti od podmienok na pristátie. Na celú akciu je však potrebné počítať s časom 4 až 5 hodín. Všetky okolnosti letu budú závisieť od poveternostných podmienok. V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok nevhodných na let počas BIKE OPEN FEST sa môže záujemca o lietanie balónom dohodnúť s pilotom balónu na inom, náhradnom mieste a termíne odletu balónu. Spoločnosť DARUJLETBALONOM.sk lieta 365 dní v roku (aj v zime), 7 dní v týždni kdekoľvek v SR.

Informácie o letenkách

Pri jednotlivo predaných letenkách napĺňa firma DARUJLETBALONOM.sk kôš balóna 3 až 6 pasažierov. To znamená, že okrem vás poletí v balóne niekoľko ďalších pasažierov. TU odporúčame sledovať vypísané plánované lety a v prípade záujmu o let v termíne BIKE OPEN FEST si  môžete zarezervovať miesto. Môžete taktiež sami požiadať o vypísanie plánovaného letu. V prípade prihlásenia ďalších pasažierov a naplnení koša na minimálne 4 pasažierov bude let uskutočnený podľa vašej požiadavky.

Krstenie nových vzduchoplavcov

Po pristátí prebieha KRST PRVOLETCOV so šampanským a pasažieri dostanú na pamiatku certifikát (krstný list) o absolvovaní letu balónom.

Informácie o firme DARUJLETBALONOM.sk

Firma je držiteľom oprávnení na letecké práce vrátane vyhliadkových letov balónom, vydaným Úradom pre civilné letectvo (ÚCL). DARUJLETBALONOM.sk má viac než 22 rokov skúseností s prevádzkovaním balónového lietania. DARUJLETBALONOM.sk lieta s novými a modernými balónmi.

Na záver

Balón nepotrebuje žiadne cesty, letiská, mosty, môže lietať prakticky kdekoľvek. Pri jazde autom človek vníma len dva rozmery priestoru okolo seba, dĺžku a šírku. Pri lete balónom človek vníma aj tretí rozmer a to výšku.

Nenechajte si ujsť tento nevšedný zážitok!

Hladké pristátie praje váš pilot balónu...

 

Bc. Martin Kupčo
Daruj Let Balónom, s.r.o.
Vištuk 454
900 85 Vištuk

0902 361 004
info@darujletbalonom.sk

www.darujletbalonom.sk - Vyhliadkové lety balónom

 

Novinky


x-bionic® sphere


x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií. Unikátny multifunkčný rezort ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu. Príďte si zašportovať na olympijské športoviská, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou v rámci BIKE OPEN FEST 2019 a využite možnosť zvýhodneného ubytovania a ďalších služieb priamo v centre diania.

viac informácií o rezorte → chcem zvýhodnené ubytovanie →

Partneri


Kontakt


X-BIONIC® HOTEL
Recepcia
+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com
 
Rezervácie
+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com
 
Organizátor:
Pavol Grujbar
Športový riaditeľ
+421 901 769 101
Pavol.Grujbar@BikeOpenFest.sk

 

Registrácia:

registracia@bikeopenfest.sk