BIKE OPEN FEST 2019
Program


Festival pre všetkých fanúšikov cyklistiky
Predĺžený víkend plný športového zápolenia a zábavy pre cyklistických nadšencov ale aj pre rodiny s deťmi.
27. 4. - 1. 5. 2019

Vyhliadkové lety helikoptérou


 


Zalietajte si helikoptérou BELL 206  ponad Šamorínom počas cyklistického podujatia BIKE OPEN FEST.

Lákajú vás výhľady na krásnu krajinu? Doprajte si parádny vyhliadkový let helikoptérou. Pohľad na rezort x-bionic® sphere zhora je na nezaplatenie. Pripravili sme pre vás možnosť zalietať si helikoptérou BELL 206 ponad BIKE OPEN FEST.

Darujte tento netradičný zážitok sebe, svojim blízkym, kamarátom, obchodným partnerom, klientom alebo zamestnancom!

CENA:  1 osoba /50€

Dĺžka letu: 10 minút

Všeobecné informácie

Okružné a vyhliadkové lety pre širokú verejnosť, novinárov, fotografov, televízne štáby a pre kameramanov (profesionálov či amatérov). Po dohode s pilotom môžete uskutočniť let ponad vaše pozemky či nehnuteľnosti v blízkosti mesta Šamorín. Počas letu je dovolené fotografovať a nakrúcať video.

Pasažieri helikoptéry majú jedinečnú príležitosť obzrieť si areál výnimočného rezortu x-bionic® sphere z výšky, kochať sa krásou prírody v okolí Šamorína, vychutnať si pohľad na trať pretekov a pozorovať pulzujúci život na zemi z nezvyčajnej vtáčej perspektívy. Let vrtuľníkom ponad BIKE OPEN FEST spojí splnený sen s romantikou, dobrodružstvom a adrenalínom.

Dôležité informácie k vyhliadkovým letom Šamorínom

Firma EHC SERVICE zabezpečí vyhliadkové lety počas dní 28.4. a 1.5. 2019, počas konania nášho podujatia, aby si mohol zalietať každý záujemca o nevšedný zážitok. Helikoptéra môže lietať neobmedzene, počas týchto dní. V priebehu letu je dovolené (a aj odporúčané) fotiť a natáčať.

Miesta odletov a príletov helikoptéry

Miesto odletov a príletov helikoptéry sú v spolupráci s EHC SERVICE naplánované v rezorte x-bionic® sphere.

Miesto odletov a príletov bude riadne označené, záujemcov o lietanie budeme informovať aj prostredníctvom informačného stánku v mieste registrácie v rezorte x-bionic® sphere a prostredníctvom moderátora v deň konania podujatia.

Podmienky letu

Let helikoptérou trvá 10 minút. Vrtuľník má voľnú kapacitu pre 4 pasažierov plus jedno miesto pre pilota. Za jednu hodinu je pilot schopný uskutočniť až 6 letov, t.j. 24 pasažierov.

Vyhliadkové lety helikoptérou sa budú konať v dňoch 28.4. a 1.5. 2019, v čase od 9.30 do 17.00 hod., v prípade záujmu aj neskôr.

Helikoptéra vzlietne, až keď sa v daný moment nazbierajú štyria záujemcovia o vyhliadkový let nad naším maratónom, respektíve ak sa zaplatia náklady na 10 min. let v prípade, že by chcelo letieť menej osôb, ako je plná kapacita helikoptéry.

Informácie o letenkách zakúpených na mieste konania letov

Celková cena letenky pre jedného pasažiera na jeden let je 50,- EUR za 10 minút letu.

Letenky na vyhliadkový let je možné zakúpiť priamo u pilota helikoptéry tesne pred odletom na vyhliadkový let, a to na mieste, na ktorom bude helikoptéra vzlietať a pristávať.

Informácie o firme EHC SERVICE

Firma je držiteľom oprávnení na letecké práce vrátane vyhliadkových letov helikoptéry, vydaným Úradom pre civilné letectvo (ÚCL). EHC SERVICE má bohaté skúseností s prevádzkovaním lietania helikoptérou. EHC SERVICE lieta s novými a modernými jednomotorovými a dvojmotorovými helikoptérami.

Upozornenie

Zodpovednosť za celkový priebeh vyhliadkových letov a za pasažierov vyhliadkových letov na BIKE OPEN FEST preberá v plnej miere spoločnosť EHC SERVICE.

V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok, nevhodných na let počas BIKE OPEN FEST si EHC SERVICE vyhradzuje právo odvolať helikoptéru z nášho podujatia.

Na záver

Tak ako balón, ani helikoptéra nepotrebuje žiadne cesty, letiská, mosty, môže lietať prakticky kdekoľvek. Pri jazde autom človek vníma len dva rozmery priestoru okolo seba, dĺžku a šírku. Pri lete helikoptérou človek vníma aj tretí rozmer a to výšku.

Nenechajte si preto ujsť tento nevšedný zážitok!

Hladké pristátie praje váš pilot helikoptéry.

www.ehc.sk

 

Novinky


x-bionic® sphere


x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií. Unikátny multifunkčný rezort ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu. Príďte si zašportovať na olympijské športoviská, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou v rámci BIKE OPEN FEST 2019 a využite možnosť zvýhodneného ubytovania a ďalších služieb priamo v centre diania.

viac informácií o rezorte → chcem zvýhodnené ubytovanie →

Partneri


Kontakt


X-BIONIC® HOTEL
Recepcia
+421 313 262 111
reception@x-bionicsphere.com
 
Rezervácie
+421 313 262 110
hotel@x-bionicsphere.com
 
Organizátor:
Pavol Grujbar
Športový riaditeľ
+421 901 769 101
Pavol.Grujbar@BikeOpenFest.sk

 

Registrácia:

registracia@bikeopenfest.sk